Hakkımızda
2000 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş ve bugüne kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde önemli projelere imza atmış bir firmadır. Kuruluşundan itibaren inşaat sektörünün birçok dalında faaliyette bulunmuştur. Bordemir ticari hayatına mimarlık ofisi açarak başlamış, bunun yanında inşaat malzemeleri satışı ve dış ticareti ile devam etmiş, başta Irak ve Rusya olmak üzere çeşitli ülkelere çimento ihracatı yapmıştır.

Kuruluşundan bugüne kadar sektöründe değerli ve modern yapılar gerçekleştiren Bordemir A.Ş. günümüz yaşam şartlarının tüm gerekliliklerini dikkate alarak insan ihtiyaçlarını esas kabul eden tüm özellikleri çalışmalarında bir araya getirerek konut, sosyal tesis, sanayi alanları ve belediye hizmet binaları gibi bir çok alanda planlamadan başlayarak inşaat, taahhüt, satın alma, kontrol ve denetim gibi bütün süreçlerde bulunmuş tecrübeli bir firmadır.

15 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile insan unsurunu hiçbir zaman göz ardı etmeden lüks ve konforu birlikte harmanlayarak bulunduğu bölgeye değer katan modern projeler inşa ediyoruz. Gayrimenkul ve inşaat sektöründe yenilikçi, çevreci ve insan odaklı bir anlayışla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Bordemir A.Ş. ticari geçmişine dayalı bilgi ve tecrübeleri ile konut, ofis, sanayi, lojistik ve sanayi alanları olmak üzere gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul geliştirme aşamalarını en iyi şekilde planlayarak yürüten firmamız, değerli projeler üretmek için öncelikle arsa seçimi ve hedeflerin belirlenmesi aşaması titizlikle incelenmekte daha sonra fizibilite çalışması yapılmaktadır. Geliştirilen gayrimenkul için en iyi mimari tasarım çalışmaları ve finansman planlama çalışması tamamlandıktan sonra inşaat ve pazarlama aşamasına geçilmektedir. Önümüzdeki dönemde İstanbul’un gelişen bölgesi Ataşehir ve Beykoz bölgelerinde, katma değeri yüksek kaliteli projeler hedefleyen Bordemir A.Ş. yeni projeleri için arsa geliştirmeye ve kentsel dönüşüm projelerine devam etmektedir.